Diecézní setkání mládeže 2013 v Brně

22.03.2013 11:02

 

Již 23. Diecézní setkání mládeže brněnské diecéze s biskupem Vojtěchem Cikrlem proběhne v katedrále sv. Petra a Pavla v Brně v sobotu 23. března 2013 od 8.30 do 16.00 hodin.

Brno: Tradičního setkání mládeže s biskupem Vojtěchem Cikrlem, které v brněnské diecézi probíhá vždy v sobotu před Květnou nedělí, se v posledních několika letech zúčastňují více než dva tisíce mladých lidí. Letošní setkání se ponese v duchu biblického verše: „Jděte, získejte za učedníky všechny národy (srov. Mt 28, 19)

Diecézní centrum mládeže připravilo do katedrály sv. Petra a Pavla pestrý program, v němž krátce po zahájení povzbudí přítomné biskup Vojtěch Cikrle tématickou katechezí. Poté bude následovat program ve skupinkách. Odpolední blok, v němž bude prezentováno poslední poselství Svatého otce Benedikta XVI. ke Světovému dni mládeže, nabídne také několik scének a krátkou besedu. Setkání zakončí pontifikální bohoslužba  ve 14.45 hodin.

Tématických skupinek, ze kterých si každý bude moci na místě vybrat podle svého zájmu, bude letos patnáct a jejich přehled je na https://brno.signaly.cz.

Podrobnosti k dopoledním skupinkám budou aktualizovány na https://www.brno.signaly.cz
Další informace o akci: Diecézní centrum mládeže, Petrov 5, 602 00 Brno, tel.: 533 033 259

 

(převzato ze stránek: https://www.biskupstvi.cz)