Oprava obrazu sv. Václava na průčelí kostela

Naposledy byl obraz přemalován malířem Zdeňkem Dufkem ze Znojma a přemalovat ho nechal František Loger st. bytem Mikulovice 49.
(tuto novou informaci nám poskytl všímavý návštěvník p. Pavel Nevrkla, za což mu děkujeme). Na zadní straně obrazu tato informace bohužel uvedena nebyla.Dne 27.3.2018, krátce před velikonočními svátky, zásluhou našeho farníka Josefa Bacha a především zásluhou malíře Petra Fikara ze Znojma se po 26 letech dočkal zrestaurování obraz sv. Václava, který nyní opět zdobí průčelí našeho kostela. Pán Bůh zaplať oběma.