Kniha návštěv

Datum: 04.08.2016

Vložil: Josef

Titulek: zvonění

Zajímalo by mě, proč se farnost nepřipojila k výzvě p. kardinála Duky a zvoněním neuctila památku zavražděného kněze ve Francii.

Datum: 29.08.2016

Vložil: Petr Šoba

Titulek: Re: zvonění

Dotaz prosím směřujte na email: kloucek750@gmail.com

Datum: 12.05.2013

Vložil: Maruška

Titulek: Prosba

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kdo u vás v kostele tak krásně hraje na varhany. Děkuji

Datum: 01.09.2013

Vložil: F.

Titulek: Re: Prosba

Službu varhaníka zastává v našem kostele p. Jan Němec z Mikulovic. Svým talentem přispívá k tomu, že odcházíme ze mše sv. obohaceni nejen duchovně, ale i kulturně.

Datum: 23.10.2012

Vložil: Návštěvník

Titulek: Bohoslužby?

...úplně zde chybí to nejpodstatnější a to je alespoň základní rozpis bohoslužeb. Děkuji za doplnění.

Datum: 30.10.2012

Vložil: administrátor Petr Šoba

Titulek: Re: Bohoslužby?

Ano, máte pravdu, pokusím se ve spolupráci s p. farářem tento nedostatek napravit a pravidelně pořad bohoslužeb uvádět.

Datum: 18.02.2013

Vložil: administrátor

Titulek: Re: Bohoslužby?

Bohoslužby jsou již pravidelně aktualizovány. Děkujeme vám za příspěvek.

Datum: 05.08.2012

Vložil: Dominik

Titulek: Bohoslužby

Dobrý den, nemohu zde najít rozpis bohoslužeb. Zajímal by mě týden od 20. do 26 srpna. Hledám i mše v okolních vesnicích. Děkuji.

Datum: 30.10.2012

Vložil: administrátor Petr Šoba

Titulek: Re: Bohoslužby

Bohoslužby v okolních vesnicích, které spadají do naší farnosti, výjma Horních Dunajovic jsou nepravidelné cca 2x do roka.

Datum: 13.06.2010

Vložil: Tomášek Vlastimil

Titulek: Pochvala

Zdravím všechny