Kniha návštěv

zvonění

Zajímalo by mě, proč se farnost nepřipojila k výzvě p. kardinála Duky a zvoněním neuctila památku zavražděného kněze ve Francii.

Re: zvonění

Dotaz prosím směřujte na email: kloucek750@gmail.com

Prosba

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kdo u vás v kostele tak krásně hraje na varhany. Děkuji

Re: Prosba

Službu varhaníka zastává v našem kostele p. Jan Němec z Mikulovic. Svým talentem přispívá k tomu, že odcházíme ze mše sv. obohaceni nejen duchovně, ale i kulturně.

Bohoslužby?

...úplně zde chybí to nejpodstatnější a to je alespoň základní rozpis bohoslužeb. Děkuji za doplnění.

Re: Bohoslužby?

Ano, máte pravdu, pokusím se ve spolupráci s p. farářem tento nedostatek napravit a pravidelně pořad bohoslužeb uvádět.

Re: Bohoslužby?

Bohoslužby jsou již pravidelně aktualizovány. Děkujeme vám za příspěvek.

Bohoslužby

Dobrý den, nemohu zde najít rozpis bohoslužeb. Zajímal by mě týden od 20. do 26 srpna. Hledám i mše v okolních vesnicích. Děkuji.

Re: Bohoslužby

Bohoslužby v okolních vesnicích, které spadají do naší farnosti, výjma Horních Dunajovic jsou nepravidelné cca 2x do roka.

Pochvala

Zdravím všechny
jsem rád ,že byly tyto stránky otevřené ,že jsou aktuální ,udržované,přehledné a věcné. Petrovi Šobovi přeji hodně tvůrčích nápadů na těchto stránkách. Dík

Přidat nový příspěvek